Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Młodszy specjalista w branży energetycznej

Ważne do:2024-03-31
Nr ref.:wj15/03/16
Region:Dolnośląskie
Miasto: GLIWICE
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- udział w realizacji zadań w spółce
- pozyskiwanie danych oraz opracowywanie analiz związanych z zakresem merytorycznym komórki organizacyjnej
- przygotowywanie i kompletowanie materiałów, dokumentów oraz sporządzanie zestawień informacji i danych
- udział w prowadzeniu i archiwizacja dokumentacji związanej z działaniami realizowanymi w komórce organizacyjnej
- wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemach informatycznych.

Wymagania:
- Chęci do budowania partnerstwa,
- proponowanie ulepszeń,
- dążenie do osiągania wyników,
- podejmowanie decyzji,
- stałe doskonalenie się

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- benefity pozapłacowe
- pracę w wymiarze pełnego etatu od pn-pt w godzinach 7-15
- wynagrodzenie ponad 5000 zł/msc brutto
Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej lub wyślij SMS: PRACA GLIWICE- oddzwonię, tel. 883 088 519
Aplikując na stanowisko kasjer/ka pamiętaj o dodaniu klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Kategorie:
  • Administracja biurowa
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Pilnie poszukujemy