Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Rozwijaj się w handlu - Zostań Pracownikiem Warzywniaka w naszym markecie spożywczym

Ważne do:2024-04-15
Nr ref.:ks/150324/20
Region:Pomorskie
Miasto: GDAŃSK
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- Ekspozycja warzyw i owoców na dziale handlowym zgodnie z wytycznymi
- Obsługa klientów i udzielanie im fachowej porady w zakresie asortymentu warzywnego
- Przyjmowanie dostaw towaru i kontrola jakości produktów
- Prace porządkowe na terenie sklepu

Wymagania:
- Pasja do zdrowego odżywiania i znajomość asortymentu warzyw i owoców
- Umiejętności obsługi klienta i komunikatywność
- Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego w branży spożywczej
- Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Pracownik działu świeżego
  • Pracownik marketu
  • Wykładanie towaru
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała