pl de ua
Poszukiwanie Pracy

W jaki sposób najczęściej szukasz pracy?:

Specj./Mł. Secj. w Dep. Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

2020-06-29 2020-07-29
SP./mŁ Specj/v/2020
Mazowieckie
WARSZAWA

Certyfikat Agencji Zatrudnienia:
•Wsparcie merytoryczne w wyborze wykonawców usług, dotyczących realizacji audytów funkcjonowania podmiotów w ramach projektu BUR.
•Nabór, współpraca i obsługa merytoryczna umów z ekspertami /wykonawcami wspierającymi proces audytowania oraz audytorami/ wykonawcami przeprowadzającymi audyty jakości.
•Realizacja audytów jakości w podmiotach zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych.
•Wdrożenie rekomendacji wynikających z przeprowadzonych audytów jakości
w podmiotach zarejestrowanych w BUR.
•Okresowe analizy danych dot. realizacji audytów zawierające rekomendacje zmian.
•Opiniowanie dokumentów merytorycznych związanych z realizacją zadań,
o których mowa powyżej, opracowanych przez inne komórki organizacyjne oraz instytucje zewnętrzne.
•Prowadzenie wystąpień/ prezentacji/ szkoleń bezpośrednio związanych
z realizowanymi zadaniami, o których mowa powyżej.
• Wykształcenie: wyższe (ekonomiczne, kontrola, audyt, administracja i pokrewne)
• minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (2 lata dla specjalisty),
Poziom znajomości zagadnień z zakresu:
• dobra znajomości uregulowań prawnych i dokumentów programowych związanych
z realizacją projektów finansowanych ze środków publicznych w szczególności Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce
• znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych i doświadczenie w realizacji przetargów.
• Poziom znajomości języka obcego: angielski w stopniu komunikatywnym
• Poziom obsługi programów komputerowych:
• MS Office (Word, PowerPoint, Excel) – bardzo dobry.
Pożądane;
•Wykształcenie: wykształcenie wyższe – magister
•Doświadczenie zawodowe:
•doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań przetargowych,
•doświadczenie w wystąpieniach publicznych.
•realizacji audytów jakościowych w szczególności realizacji audytów systemów zarządzania – podstawowy,
•realizacji projektów szkoleniowych lub doradczych dla przedsiębiorstw – dobry,
•przepisów prawa regulujących świadczenie usług rozwojowych – dobry,
•ISO 9001:2015, potwierdzone certyfikatem uczestnictwa w szkoleniu,
•wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
2. Wygodna lokalizacja miejsca pracy (centrum Warszawy);
3. Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym.

*Oferta pracy tymczasowej
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miasto: WARSZAWA
  • Administracja Państwowa
  • Administracja biurowa
  • Praca tymczasowa