Specjalista ds. dokumentacji OBORNIKI ŚLĄSKIE

Ważne do:2024-04-28
Nr ref.:a/280324/9
Region:Dolnośląskie
Miasto: Oborniki Śląskie
Zakres obowiązków:
Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym.
Przyjmowanie dokumentacji technicznej oraz sprawdzanie kompletności i poprawności Archiwizowanie dokumentacji technicznej oraz obsługa archiwum.
Aktualizowanie danych w systemie

Wymagania:
Wykształcenie średnie
Mile widziane:
Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny)
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Program wdrożeniowy
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Pracowniczy Program Emerytalny
Karta Multisport

Dane kontaktowe:
tel. 790 790 544 a.chojna@fallwork.pl
tel. 883 088 319 m.wankiewicz@fallwork.pl

KONIECZNIE WYŚLIJ NAM SWOJE CV W ODPOWIEDZI NA OGŁOSZENIE LUB NA E-MAIL
Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

Kategorie:
  • Administracja Państwowa
  • Administracja biurowa
  • Inne
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy